Nazwa chemiczna:

Mieszanina

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

czyszczenie i mycie przemysłowe

Funkcja:

środki czyszczące

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

EXOclean AC to unikalna kompozycją anionowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kwasów nieorganicznych i organicznych oraz inhibitora korozji. Produkowany jest w postaci cieczy o barwie od żółtej do brunatnej. EXOclean AC jest skoncentrowaną, silnie kwaśną mieszaniną czyszczącą przeznaczoną do specjalistycznego użytku ze względu na niskie pH – poniżej 2. Dodatkowym jego atutem jest bardzo dobra rozpuszczalność w wodzie i niska temperatura krzepnięcia na poziomie około -11°C. Cechy te ułatwiają operowanie wyrobem w warunkach procesowych, a także podczas magazynowanie i transportu produkt nie wymaga szczególnego traktowania.

EXOclean AC posiada wysoką skuteczność rozpuszczania i usuwania trudnych zabrudzeń z powierzchni stali kwasoodpornych, aluminium anodowanego, z blachy lakierowanej, powierzchni glazurowanych i szklanych. Wyrób jest pochodną kwasu fosforowego i dodatkowo zawiera inhibitor korozji i z tego względu może być używany na powierzchniach metalowych, jednocześnie je chroniąc.

Produkt ten jest dedykowany do pozbywania się zabrudzeń o charakterze mineralnym np. cementu, osadów wapiennych, pyłów. Ta wyjątkowa mieszanina może być używana między innymi do mycia wewnętrznego cystern, rurociągów, zbiorników, kontenerów oraz innych powierzchni.

EXOclean AC zaleca się stosować w formie koncentratu lub w rozcieńczeniu od 1:5 do 1:3 w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • skoncentrowana mieszanina o bardzo niskim pH, niskiej temperaturze krzepnięcia i bardzo dobrej rozpuszczalności w wodzie,
  • wysoka skuteczność rozpuszczania i usuwania trudnych zabrudzeń mineralnych,
  • przeznaczony do powierzchni ze stali kwasoodpornej, aluminium anodowanego, z blachy lakierowanej oraz powierzchni zarówno glazurowanych, jak i szklanych,
  • zawiera inhibitor korozji,
  • wygodne magazynowanie, transport i procesowanie.

Zastosowanie:

  • specjalistyczne środki do mycia wewnętrznego cystern, rurociągów, zbiorników, kontenerów oraz pojemników.

Tagi:

środek czyszczący czyszczenie i mycie przemysłowe czyszczenie
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
ADR


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .