Nazwa chemiczna:

Mieszanina środków powierzchniowo czynnych i inhibitorów korozji

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

przemysł metalurgiczny, czyszczenie

Funkcja:

środki czyszczące, środki odtłuszczające

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

Roksol MSL to środek pomocniczy dla przemysłu metalowego i samochodowego. W temperaturze pokojowej produkt jest cieczą o konsystencji gęstego oleju o barwie od żółtej do ciemnobrązowej. Produkt jest mieszaniną związków powierzchniowo czynnych i inhibitorów korozji. Roksol MSL jest chemicznie obojętny w stosunku do metali kolorowych oraz żelaznych, nie powodując ich korozji.

Produkt dobrze rozpuszcza się w zimnej oraz ciepłej wodzie, tworząc emulsje o obojętnym odczynie pH. Temperatura krzepnięcia Roksolu MSL wynosi około -15°C, co ułatwia operowanie tym wyrobem w warunkach procesowych. Jednocześnie produkt nie wymaga szczególnego traktowania podczas magazynowania, jak również podczas transportu. Jest wyrobem nietoksycznym i nie stanowi zagrożenia pod względem pożarowym. Roksol MSL jest składnikiem kompozycji do mycia i odtłuszczania powierzchni metalowych w przemyśle metalowym oraz samochodowym.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • dobre właściwości odtłuszczające i myjące,
  • niska temperatura krzepnięcia.

Zastosowanie:

  • przemysł metalurgiczny,
  • przemysł samochodowy.

Tagi:

czyszczenie obróbka metali środki odtłuszczające
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Produkt biodegradowalny


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .