Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

czyszczenie i mycie przemysłowe, detergenty

Funkcja:

środki czyszczące

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO CLASIK PŁYN UNIWERSALNY ANTYBAKTERYJNY VIX to neutralny płyn przeznaczony do użytku profesjonalnego na wszystkich powierzchniach zmywalnych. Skutecznie myje blaty kuchenne, podłogi, glazurę, okna, powierzchnie z tworzyw sztucznych oraz powierzchnie lakierowane. Preparat doskonale usuwa zabrudzenia, nie pozostawiając smug i zacieków. Jest bezpieczny w użyciu ze względu na łagodny wpływ na skórę. ROKO VIX jest wszechstronnym preparatem o wielokierunkowym działaniu, który czyści, myje, odświeża i działa antybakteryjnie. Produkt jest niezbędny wszędzie tam, gdzie konieczna jest higieniczna czystość. Dzięki działaniu antybakteryjnemu, pozostawia czyszczone powierzchnie idealnie czyste.

PŁYN UNIWERSALNY VIX pozwala skutecznie pozbyć się codziennych zabrudzeń, a zastosowany w nieco większym stężeniu – również tych trudnych do usunięcia. Pozostawia przyjemny i długotrwały zapach. Preparat stosuje się w postaci roztworu, co sprawia, że jest on bardzo wydajny. 

Płyn antybakteryjny VIX jest preparatem wszechstronnego zastosowania, który może być stosowany zarówno w szkołach, urzędach i wszelkich miejscach użyteczności publicznej, jak również w domu. Używany zgodnie z zaleceniami producenta nie wpływa negatywnie na środowisko. Wszystkie produkty serii ROKO, w tym również Płyn antybakteryjny VIX, są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów i wymagań. Poddawane są one licznym badaniom jakościowym i testom użytkowym, a ich wysoką jakość potwierdzają następujące certyfikaty:

 • certyfikaty EU Ecolabel przyznane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
 • certyfikat systemu środowiskowego zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 14001:2004
 • certyfikat GMP (systemu dobrych praktyk wytwarzania) zgodnie z wymaganiami normy ISO 22716:2009

Skład: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, środki konserwujące, kompozycja zapachowa

Sposób użycia:

 • rozcieńczyć w zależności od potrzeb (80ml/5l wody), nie wymaga spłukiwania czyszczonej powierzchni,
 • zawsze rozcieńczać z zimną wodą.

Dostępne opakowania: 5kg

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Właściwości:

 • skutecznie usuwa zabrudzenia bez smug i zacieków,
 • wykazuje działanie antybakteryjne,
 • ekonomiczny w użyciu,
 • dozowanie: 80ml/5L wody,
 • łagodny dla skóry rąk,
 • przyjazny dla środowiska,
 • pozostawia przyjemny długotrwały zapach,
 • przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Zastosowanie:

 • czyszczenie powierzchni zmywalnych, takich jak blaty, podłogi, glazura, okna, powierzchnie lakierowane i wykonane z tworzyw sztucznych.

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
płyn antybakteryjny, płyn do mycia, płyn uniwersalny (Ukryj)

Tagi:

płyn uniwersalny płyn antybakteryjny płyn do czyszczenia płyn do mycia mycie blatów kuchennych mycie podłóg mycie glazury mycie okien mycie powierzchni z tworzyw sztucznych mycie powierzchni lakierowanych
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .