Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

kosmetyki i środki higieny osobistej

Funkcja:

mydła w płynie

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO HYGIENE Mydło do dozowników pianowych jest to profesjonalne mydło w płynie do mycia rąk o przyjemnym zapachu lilii, przeznaczone do stosowania w dozownikach pianowych. Swoją wysoką jakość i skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znajdują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne składniki pielęgnujące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł.

Starannie opracowana receptura sprawia, że produkt jest niezwykle łagodny dla skóry dłoni. Zawiera w swoim składzie glicerynę, która odpowiada za jego właściwości nawilżające i regenerujące. W związku z tym, nawet bardzo częste stosowanie produktu nie powoduje nieprzyjemnego uczucia wysuszenia i  szorstkości skóry dłoni. Mydło ROKO HYGIENE skutecznie myje i delikatnie pielęgnuje skórę dłoni. Dodatkową zaletą mydła jest brak w składzie anionowych związków powierzchniowo czynnych (SLES), które działają drażniąco na naskórek i niszczą jego warstwę lipidową. Lekka pianowa konsystencja powoduje, że  mydło nie spływa z dłoni, a stosowanie go jest bardzo komfortowe. Powstająca piana, dzięki swojej naturalnej objętości powoduje również, że mydło jest bardzo ekonomiczne w użyciu. Dodatkową zaletą ROKO Mydła Pianowego jest piękny, a jednocześnie bardzo delikatny, zapach kwiatu białej lilii. Neutralne pH produktu gwarantuje jego ultra delikatne działanie.

Mydło pianowe ROKO HYGIENE przeznaczone jest przede wszystkim do użytku w hotelach, ośrodkach SPA, na pływalniach, w szpitalach, szkołach, urzędach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej.

Mydło pianowe, podobnie jak inne pozycje z linii, to produkt bezpieczny dla ludzi i środowiska. Mydła ROKO są wytwarzane na nowoczesnych liniach produkcyjnych, posiadających certyfikat BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji gotowych wyrobów kosmetycznych, zgodnie z normą ISO 22716: 2007. Mydła ROKO podlegają również tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego ( ang. Safety Assessment of Cosmetic Product) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Zgodnie z wymaganiami UE, przed wprowadzeniem do obrotu prosukty zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP. Produkt ROKO HYGIENE Mydło pianowe został przebadany dermatologicznie i nie wykazuje właściwości uczulających.

Produkt dostępny jest w 5kg kanistrach w kolorze mleczno-białym, lekko przezroczystym. Opakowanie jest więc przyjazne dla użytkownika, ponieważ pozwala na ocenę konsystencji i koloru zawartości. Kanistry, w których konfekcjonowane jest ROKO MYDŁO Pianowe, są również praktyczne w transporcie. Dzięki swojemu kształtowi, tworzą stabilny ładunek na paletach transportowych.

Dostępne opakowania: 5kg

Dostępne warianty produktu: Mydło Kosmetyczne Konwaliowe, Mydło Kosmetyczne Różane, Mydło Kosmetyczne Zielone Jabłko, Mydło Kremowe Wanilia i Jaśmin , Mydło Kremowe Mleko i Miód

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Właściwości:

 • produkt do mycia i pielęgnacji skóry rąk,
 • wykazuje właściwości nawilżające i regenerujące,
 • neutralne dla skóry pH,
 • ochrona naturalnej bariery skóry,
 • lekka, wydajna, gęsta piana,
 • produkt przyjazny dla środowiska,
 • bezpieczny dla wszystkich użytkowników,
 • produkt przebadany dermatologicznie,
 • nie zawiera anionowych związków powierzchniowo czynnych SLES,
 • przyjemny i delikatny zapach białych lilii,
 • nie wysusza skóry,
 • lekka pianowa konsystencja, która nie spływa z dłoni,
 • wysokie standardy produkcji (GMP, BRC),
 • produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Zastosowanie:

 • mycie i pielęgnacja dłoni,
 • zastosowania profesjonalne w sektorze przemysłowym i usługowym oraz w instytucjach użyteczności publicznej (hotele, szpitale, instytucje, szkoły, baseny i wiele innych).

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
mydło pianowe, mydło o zapachu lilii, mydło liliowe, mydło higieniczne, mydło do dozowników pianowych, delikatne mydło, ekonomiczne mydło (Ukryj)

Tagi:

mydło mydło kosmetyczne mydło pianowe mycie rąk dozownik pianowy
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Dobra praktyka produkcyjnaProdukt bezpiecznyPrzebadany dermatologiczniePrzyjazny dla skóry


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .