Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

czyszczenie i mycie przemysłowe, detergenty

Funkcja:

środki czyszczące, środki odkamieniające

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO PROFESSIONAL KAMIEŃ I RDZA to kwasowy preparat przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń z rdzy i kamienia z urządzeń sanitarnych. Wykorzystywany jest do gruntownego czyszczenia kafelek, armatur oraz sprzętów, dlatego stosuje się go w strefach takich jak pływalnie, toalety czy natryski. Dedykowany jest do powierzchni, które wykazują odporność na działanie kwasów, czyli wykonanych np. z ceramiki, metali kwasoodpornych, kauczuku, gumy i szkła.

ROKO PROFESSIONAL KAMIEŃ I RDZA zawiera w swoim składzie substancje, które samoczynnie usuwają brud i osady bez szorowania. Preparat doskonale radzi sobie z usuwaniem starych złogów kamienia oraz nacieków z rdzy. Dzięki gęstej konsystencji produkt długo utrzymuje się na czyszczonych powierzchniach. Dodatkowo produkt wykazuje działanie antybakteryjne.

Dzięki innowacyjnej formule i obecności kwasu solnego, preparat bez konieczności szorowania idealnie czyści musze klozetowe, pisuary, wanny, fugi, brodziki i wszelkie inne powierzchnie odporne na działanie kwasów. Produkt idealnie sprawdzi się na pływalniach, w ośrodkach SPA, miejscach użyteczności publicznej, jak również w warunkach domowych.

Wszystkie produkty ROKO, również Kamień i Rdza, poddawane są wielokrotnym testom stabilnościowym oraz użytkowym. Wszelkie te działania sprawiają, że produkty ROKO są najwyższej jakości. ROKO PROFESSIONAL KAMIEŃ I RDZA dostępny jest w białych butelkach o pojemności 1L, o ergonomicznym kształcie, co zwiększa komfort użytkowania i jednocześnie bezpieczeństwo. Jest to niezwykle istotne, ze względu na zawartość kwasu solnego.

Składniki: środki niejonowe, substancje powierzchniowo czynne, kwas nieorganiczny, anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.

Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie preparat za pomocą gąbki lub szmatki bezpośrednio na czyszczonej powierzchni. Dla uzyskania lepszego efektu pozostawić na 10 minut, po czym spłukać wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynności należy powtórzyć.

Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów: marmur, piaskowce, chrom itd. Zawsze należy używać rękawic ochronnych.

Dostępne opakowania: 1L

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

  • czyszczenie powierzchni m.in. na basenach, pływalniach, w łaźniach, toaletach
  • skuteczne usuwanie trwałego brudu
  • usuwanie osadów z kamienia wapniowego, rdzy, moczu, mydła, cementu oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego
  • samoczynnie usuwa brud i osady
  • gęsta konsystencja, która długo utrzymuje się na czyszczonych powierzchniach
  • zawiera kwas solny
  • wykazuje działanie antybakteryjne
  • przeznaczony do użytku profesjonalnego
  • ergonomiczne opakowanie

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
płyn odkamieniający, płyn odrdzewiający, odrdzewiacz, odkamieniacz, płyn do usuwania rdzy i kamienia, kwaśny preparat do łazienki (Ukryj)

Tagi:

usuwanie kamienia usuwanie rdzy usuwanie osadów czyszczenie kafelek czyszczenie armatur czyszczenie ceramiki czyszczenie metali kwasoodpornych czyszczenie kauczuku czyszczenie gumy czyszczenie szkła pływalnie baseny łaźnie natryski
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na
ADR


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .