Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

kosmetyki i środki higieny osobistej

Funkcja:

mydła w płynie

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO HYGIENE MYDŁO KREMOWE Mleko i Miód to płynny produkt kosmetyczny,  przeznaczony do mycia i pielęgnacji rąk. Swoją wysoką skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znajdują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne dodatki pielęgnujące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł.

Zawarta w składzie produktu gliceryna gromadzi wodę i wiąże ją w naskórku, co pozytywnie i długotrwale wpływa na nawilżenie skóry. Jej działanie utrzymuje się nawet do 24 godzin po aplikacji. Dzięki temu mydło zwiększa elastyczność skóry oraz nadaje jej gładkość. Ponadto obecny w produkcie wyciąg z aloesu łagodzi podrażnienia. Natomiast dzięki zawartości lanoliny Mydło w Płynie ROKO HYGIENE Mleko i Miód nie tylko łagodnie myje i pielęgnuje skórę dłoni. Wykazuje również doskonałe właściwości regenerujące, zmiękczające, ujędrniające i wygładzające.

Mydło ROKO Mleko i Miód idealnie nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ posiada pH neutralne dla skóry. Nie tylko myje, ale również delikatnie ją pielęgnuje, sprawiając że dłonie są czyste i zadbane, a skóra zyskuje gładkość, elastyczność i zdrowy wygląd każdego dnia. Niewątpliwie ogromną zaletą produktu jest przyjemny, delikatny zapach mleka z miodem, który długo utrzymuje się na skórze, zapewniając uczucie ekskluzywnej świeżości przez długi czas.

ROKO Mydło Kremowe Mleko i Miód jest przeznaczone przede wszystkim do użytku w hotelach, ośrodkach SPA, saunach, na pływalniach, w szpitalach, szkołach, urzędach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Doskonale również sprawdza się w użytkowaniu domowym.

Mydło Kremowe Mleko i Miód, podobnie jak inne pozycje z linii, to produkty bezpieczne dla ludzi i środowiska. Są one wytwarzane na nowoczesnych instalacjach produkcyjnych, posiadających certyfikat BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji wyrobów kosmetycznych zgodnie z normą ISO 22716:2007. Mydła ROKO podlegają tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (ang. Safety Assessment of Cosmetic Produkt) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Zgodnie z wymaganiami UE, przed wprowadzeniem do obrotu zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.

Produkt dostępny jest w kanistrach w kolorze mleczno-białym, lekko przezroczystym. Opakowanie jest więc przyjazne dla użytkownika, ponieważ pozwala na ocenę konsystencji i koloru zawartości. Kanistry, w których konfekcjonowane jest Mydło w płynie, są również praktyczne w transporcie – dzięki swojemu kształtowi, tworzą stabilny ładunek na paletach transportowych.

Dostępne opakowania: 5kg

Dostępne warianty produktu: Mydło Kosmetyczne Konwaliowe, Mydło Kosmetyczne Różane, Mydło Kosmetyczne Zielone Jabłko, Mydło Kremowe Wanilia i Jaśmin, Mydło EKO Standard konwaliowe, Mydło w płynie o działaniu antybakteryjnym, Mydło do dozowników pianowych Kwiat Lilii.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety:

 • gęsta konsystencja i wysoka wydajność produktu,
 • wysoka jakość i jednocześnie korzystna cena,
 • zdolność do tworzenia gęstej, ekskluzywnej piany o przyjemnym, długotrwałym zapachu mleka z miodem,
 • wysoka zawartość składników pielęgnujących,
 • łagodne mycie i delikatna pielęgnacja skóry dłoni,
 • działanie regenerujące, ujędrniające i wygładzające skórę ,
 • łagodzenie podrażnień dzięki zawartości wyciągu z aloesu,
 • nawilżenie i natłuszczenie na skutek zawartości gliceryny,
 • ochrona naturalnej bariery skóry – neutralne pH,
 • bezpieczeństwo dla użytkowników,
 • wysokie standardy produkcji (GMP, BRC),
 • testy i badania mikrobiologiczne i dermatologiczne,
 • dostępność w innych kompozycjach zapachowych,
 • atest PZH.

Zastosowanie:

 • mycie i pielęgnacja dłoni,
 • możliwość codziennego stosowania przez użytkowników w warunkach domowych,
 • zastosowania profesjonalne w sektorze przemysłowym i usługowym oraz w instytucjach użyteczności publicznej (hotele, szpitale, instytucje, szkoły, baseny i wiele innych).

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
mydło kremowe, mydło miodowe, mydło o zapachu mleka i miodu, delikatne mydło, mydło pielęgnacyjne (Ukryj)

Tagi:

mydło mydło w płynie mydło kosmetyczne mydło płynne mydło antybakteryjne mycie rąk
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na
Dobra praktyka produkcyjnaProdukt bezpiecznyPrzebadany dermatologiczniePrzyjazny dla skóry


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .