Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

kosmetyki i środki higieny osobistej

Funkcja:

mydła w płynie

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO HYGIENE MYDŁO EKO STANDARD jest to profesjonalne mydło płynne o delikatnym zapachu konwalii, przeznaczone do mycia i pielęgnacji rąk. Swoją wysoką jakość i skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znajdują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne składniki pielęgnujące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł.

ROKO HYGIENE Mydło w płynie nie tylko łagodnie myje i pielęgnuje skórę dłoni. Receptura produktu również wykazuje właściwości łagodzące i efektywnie chroni skórę przed podrażnieniami. Zawarta w składzie gliceryna wnika w naskórek, zatrzymuje wodę w głębszych jego partiach, wygładza oraz doskonale nawilża i regeneruje skórę. Lanolina doskonale natłuszcza i zmiękcza naskórek. Mydło ROKO jest idealnym produktem do codziennego stosowania, ponieważ posiada pH neutralne dla skóry.

Optymalne połączenie składników myjących zapewnia higieniczną czystość i jednocześnie delikatną pielęgnację. Mydło ROKO HYGIENE Eko Standard sprawia, że dłonie są czyste, zadbane i odpowiednio nawilżone. Szeroka gama badań dermatologicznych i mikrobiologicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. ROKO MYDŁO EKO to ekonomiczny w użyciu produkt, zapewniający jednocześnie wysoką jakość. Mydło przeznaczone jest przede wszystkim do użytku w hotelach, szkołach, zakładach pracy, ośrodkach SPA, saunach, na pływalniach, w szpitalach, urzędach oraz w wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Mydło ROKO HYGIENE EKO STANDARD doskonale sprawdza się również w użytkowaniu domowym.

Mydło ROKO HYGIENE EKO STANDARD, tak jak inne pozycje z linii, to produkty bezpieczne dla ludzi i środowiska. Są one wytwarzane na nowoczesnych instalacjach produkcyjnych, posiadających certyfikat BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji gotowych wyrobów kosmetycznych zgodnie z normą ISO 22716:2007. Mydła ROKO podlegają również tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (ang. Safety Assessment of Cosmetic Product) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Zgodnie z wymogami UE, przed wprowadzeniem do obrotu produkty zostały zarejestrowane w Europejskiej bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.

Produkt dostępny jest w 5kg kanistrach w kolorze mleczno-białym, lekko przezroczystym. Opakowanie jest więc przyjazne dla użytkownika, ponieważ pozwala na ocenę konsystencji i koloru zawartości. Kanistry, w których konfekcjonowane jest MYDŁO EKO, są również praktyczne w transporcie. Dzięki swojemu kształtowi tworzą stabilny ładunek na paletach transportowych.

Dostępne opakowania: 5kg

Dostępne warianty produktu: Mydło Kosmetyczne Konwaliowe, Mydło Kosmetyczne Różane, Mydło Kosmetyczne Zielone Jabłko, Mydło Kremowe Mleko i Miód, Mydło Kremowe Wanilia i Jaśmin, Mydło w Płynie o działaniu antybakteryjnym, Mydło w Pianie Kwiat Lilii

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Właściwości:

 • korzystna cena w stosunku do jakości,
 • wysoka zawartość składników pielęgnacyjnych,
 • łagodne mycie i delikatna pielęgnacja skóry,
 • bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników,
 • wysokie standardy produkcji (GMP, BRC),
 • testy i badania mikrobiologiczne i dermatologiczne,
 • działanie nawilżające dzięki zawartości gliceryny,
 • ochrona naturalnej bariery skóry – neutralne pH,
 • zmiękczanie i natłuszczanie skóry dzięki zawartości lanoliny,
 • przeznaczony do użytku profesjonalnego,
 • ochrona skóry przed podrażnieniem i wysuszeniem,
 • delikatny zapach konwalii.

Zastosowanie:

 • mycie i pielęgnacja dłoni,
 • możliwość codziennego stosowania przez użytkowników w warunkach domowych,
 • zastosowania profesjonalne w sektorze przemysłowym i usługowym oraz w instytucjach użyteczności publicznej (hotele, szpitale, instytucje, szkoły, baseny i wiele innych).

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
mydło standard, mydło białe, mydło higieniczne, mydło ekonomiczne (Ukryj)

Tagi:

mydło mydło w płynie mydło kosmetyczne mydło płynne mydło antybakteryjne mycie rąk
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na
Dobra praktyka produkcyjnaProdukt bezpiecznyPrzebadany dermatologiczniePrzyjazny dla skóry


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .