Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

kosmetyki i środki higieny osobistej

Funkcja:

mydła w płynie

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO HYGIENE Mydło Antybakteryjne to higieniczne mydło w płynie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest częste mycie rąk. Jest to produkt, który eliminuje bakterie znacznie skuteczniej, niż zwykłe mydło codziennego użytku, co potwierdzają liczne testy dermatologiczne i mikrobiologiczne. Kompozycja składników oparta jest na naturalnych lipidach, uzyskanych z oleju słonecznikowego oraz kokosowego, które wykazują działanie łagodzące i regenerujące. Wzbogacenie preparatu o specjalne składniki odżywcze powoduje odczuwalną poprawę nawilżenia skóry, jej elastyczności i wygładzenia.

Antybakteryjne mydło ROKO HYGIENE, pozbawione zapachu i substancji barwiących, jest wyjątkowo łagodne i pielęgnuje każdy rodzaj skóry. Brak zapachu dodatkowo zwiększa jego walory użytkowe – może z powodzeniem być stosowane we wszelkich zakładach przemysłu spożywczego lub wszędzie tam, gdzie zapach jest niepożądany. Idealnie nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ posiada pH neutralne dla skóry. Nie tylko myje i eliminuje bakterie obecne na skórze, ale również zapewnia skórze gładkość i zdrowy wygląd. Dzięki przeprowadzonym badaniom alergicznym, ryzyko wystąpienia jakiegokolwiek uczulenia w przypadku stosowania tego produktu jest wykluczone.

ROKO HYGIENE Mydło Antybakteryjne przeznaczone jest przede wszystkim do użytku w szpitalach, hotelach, szkołach, ośrodkach SPA, saunach, na pływalniach, w szkołach, zakładach przemysłowcy i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Doskonale sprawdza się również w użytkowaniu domowym.

Mydło ROKO Antybakteryjne, podobnie jak inne pozycje z linii, to produkty bezpieczne dla ludzi i środowiska. Są one wytwarzane na nowoczesnych liniach produkcyjnych, posiadających certyfikat BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji gotowych wyrobów kosmetycznych zgodnie z normą ISO 22716:2007. Mydła ROKO podlegają także tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (ang. Safety Assessment of Cosmetic Product) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Zgodnie z wymaganiami UE, przed wprowadzeniem do obrotu produkty zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.

Produkt jest dostępny w 5kg kanistrach, w kolorze mleczno-białym, lekko przezroczystym. Opakowanie jest więc przyjazne dla użytkownika, ponieważ pozwala na ocenę konsystencji i koloru zawartości. Kanistry, w których konfekcjonowane jest mydło ROKO Antybakteryjne, są również praktyczne w transporcie. Dzięki swojemu kształtowi, tworzą stabilny ładunek na paletach transportowych.

Dostępne opakowania: 5kg

Dostępne warianty produktu: Mydło Kosmetyczne Konwaliowe, Mydło Kosmetyczne Różane, Mydło Kosmetyczne Zielone Jabłko, Mydło Kremowe Mleko i Miód, Mydło Kremowe Wanilia i Jaśmin, Mydło w płynie antybakteryjnych, Mydło Eko Standard konwaliowe, Mydło do dozowników pianowych – Kwiat Lilii.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Właściwości:

 • skutecznie hamuje wzrost flory bakteryjnej,
 • zawiera naturalne wyciągi z oleju słonecznikowego oraz kokosowego,
 • działanie kojące i regenerujące,
 • łagodzi podrażnienia,
 • nie powoduje odczynów alergicznych na skórze,
 • poprawa wilgotności, elastyczności i gładkości skóry,
 • nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych,
 • neutralne dla skóry pH,
 • zapewnia higieniczną czystość,
 • testowany dermatologicznie i mikrobiologicznie,
 • produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego,
 • produkt posiada atest PZH.

Zastosowanie:

 • higieniczne mycie rąk,
 • możliwość codziennego stosowania przez użytkowników w warunkach domowych,
 • zastosowania profesjonalne w sektorze przemysłowym i usługowym oraz w instytucjach użyteczności publicznej (hotele, szpitale, instytucje, szkoły, baseny i wiele innych),
 • dopuszczony do stosowania profesjonalnego w miejscach przemysłu spożywczego.

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
mydło antyalergiczne, mydło bezzapachowe, delikatne mydło, mydło z lipidami, mydło do wrażliwej skóry (Ukryj)

Tagi:

mydło mydło w płynie mydło kosmetyczne mydło płynne mydło antybakteryjne mycie rąk zakłady przetwórstwa spożywczego
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na
Atest PZH (Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH)Dobra praktyka produkcyjnaProdukt bezpiecznyPrzebadany dermatologiczniePrzyjazny dla skóry


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .