Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

kosmetyki i środki higieny osobistej

Funkcja:

mydła w płynie

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

MYDŁO KOSMETYCZNE różane z linii ROKO HYGIENE to płynny produkt  kosmetyczny, przeznaczony do mycia i pielęgnacji rąk. Wysoką jakość i skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znajdują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne dodatki pielęgnujące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł.

Dzięki zawartości kolagenu i dobroczynnym właściwościom elastyny, mydło w płynie ROKO HYGIENE nie tylko łagodnie myje i pielęgnuję skórę dłoni, ale również wykazuje doskonałe działanie regenerujące, ujędrniające i wygładzające. Zawarty w składzie produktu wyciąg z aloesu skutecznie łagodzi podrażnienia, natomiast dodatek gliceryny pozostawia skórę nawilżoną i natłuszczoną, a tym samym zabezpieczoną przed wysuszaniem.

Mydło Różane ROKO idealnie nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ posiada pH neutralne dla skóry. Nie tylko myje, ale również delikatnie ją pielęgnuje, sprawiając, że dłonie są czyste i zadbane, a skóra zyskuje gładkość, elastyczność i zdrowy wygląd każdego dnia. Zaletą produktu jest przyjemny, delikatny zapach róż, który długo utrzymuje się na skórze, zapewniając uczucie ekskluzywnej świeżości przez długi czas.

ROKO MYDŁO KOSMETYCZNE różane jest przeznaczone przede wszystkim do użytku w hotelach, ośrodkach SPA, saunach, na pływalniach, w szpitalach, szkołach, urzędach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Doskonale również sprawdza się w użytkowaniu domowym.

MYDŁO KOSMETYCZNE różane, podobnie jak inne pozycje z tej linii, to produkty bezpieczne dla ludzi i środowiska. Są one wytwarzane na nowoczesnych instalacjach produkcyjnych, posiadających certyfikat BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji gotowych wyrobów kosmetycznych zgodnie z normą ISO 22716:2007. Mydła ROKO podlegają również tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (ang. Safety Assessment of Cosmetic Product) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Zgodnie z wymaganiami UE, przed wprowadzeniem do obrotu produkty zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.

Produkt jest dostępny w 5 kg kanistrach w kolorze mleczno- białym, lekko przezroczystym. Opakowanie jest więc przyjazne dla użytkownika, ponieważ pozwala na ocenę konsystencji i koloru zawartości. Kanistry, w których konfekcjonowane jest RÓŻANE MYDŁO W PŁYNIE, są również wygodne w transporcie. Dzięki swojemu kształtowi, tworzą stabilny ładunek na paletach transportowych.

Dostępne opakowania: 5kg

Dostępne warianty produktu: Mydło Kosmetyczne Konwaliowe, Mydło Kosmetyczne Zielone Jabłko, Mydło Kremowe Mleko i Miód, Mydło Kremowe Wanilia&Jaśmin, Mydło w płynie o właściwościach antybakteryjnych, Mydło Eko Standard Konwaliowe, Mydło do Dozowników Pianowych – Kwiat Lilii
 

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety:

 • wysoka wydajność produktu,
 • korzystna cena w stosunku do jakości,
 • zdolność do tworzenia gęstej, zwartej piany,
 • wysoka zawartość składników pielęgnujących,
 • łagodne mycie i delikatna pielęgnacja skóry dłoni,
 • działanie regenerujące, ujędrniające i wygładzające dzięki zawartości kolagenu i elastyny,
 • łagodzenie podrażnień dzięki zawartości naturalnych wyciągów z aloesu,
 • nawilżanie i natłuszczanie skóry dzięki zawartości gliceryny,
 • ochrona naturalnej bariery skóry – neutralne pH,
 • przyjemny, różany zapach,
 • bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników,
 • wysokie standardy produkcji (GMP, BRC),
 • testy i badania mikrobiologiczne, dermatologicznie i inne,
 • dostępność w innych wersjach zapachowych.

Zastosowanie:

 • mycie i pielęgnacja dłoni,
 • możliwość codziennego stosowania przez użytkowników w warunkach domowych,
 • zastosowania profesjonalne w sektorze przemysłowym i usługowym oraz w instytucjach użyteczności publicznej (hotele, szpitale, instytucje, szkoły, baseny i wiele innych).

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
mydło kremowe, mydło różane, mydło o zapachu różanym, delikatne mydło, mydło pielęgnacyjne (Ukryj)

Tagi:

mydło mydło w płynie mydło kosmetyczne mydło płynne mycie rąk
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na
Dobra praktyka produkcyjnaProdukt bezpiecznyPrzebadany dermatologiczniePrzyjazny dla skóry


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .