Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

czyszczenie i mycie przemysłowe, detergenty

Funkcja:

środki czyszczące, środki odkamieniające

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO CLASIK WC ŻEL jest to preparat do użytku profesjonalnego, przeznaczony do czyszczenia urządzeń sanitarnych wykonanych z ceramiki, takich jak muszle klozetowe czy pisuary. Produkt ma konsystencję żelu, dzięki czemu długo utrzymuje się na czyszczonych powierzchniach. Receptura oparta jest na kompozycji kwasów, co powoduje, że zabrudzenia usuwane są samoczynnie.

Preparat doskonale radzi sobie z złogami kamienia i rdzy. Dodatkowo ROKO CLASIK WC ŻEL zapobiega powstawaniu osadów z kamienia, rdzy, moczu lub innych pochodzenia organicznego. Zaletą preparatu są także jego właściwości dezodorujące, dlatego po zastosowaniu na czyszczonych powierzchniach pozostaje długotrwały przyjemny zapach. ROKO WC ŻEL żel to idealny produkt co codziennego utrzymania czystości muszli klozetowych , pisuarów i innych ceramicznych urządzeń sanitarnych. Preparat doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju miejscach użyteczności publicznej, na basenach, ośrodkach SPA, szkołach itp.

Wszystkie produkty ROKO są poddawane systematycznym badaniom jakościowym, a ich niezawodne działanie opiera się na wielokrotnie przeprowadzanych testach użytkowych. Wygodna butelka ułatwia stosowanie i dozowanie produktu i jednocześnie jest bezpieczna w użytkowaniu.

Dostępne opakowania: 750 ml

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Właściwości:

  • doskonale usuwa silne zabrudzenia,
  • zabezpiecza przed przywieraniem zanieczyszczeń pochodzenia organicznego,
  • pozostawia długotrwały przyjemny zapach,
  • posiada właściwości dezodorujące,
  • wydajny w użyciu.

Zastosowanie:

  • czyszczenie ceramicznych powierzchni (muszle klozetowe, pisuary)

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
żel do mycia wc, gęsty preparat do mycia toalet, żelowy płyn do mycia wc, kwaśny preparat, kwasowy preparat do toalet (Ukryj)

Tagi:

czyszczenie WC mycie muszli klozetowych mycie pisuarów
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na
ADR


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .