Segment:

produkty konsumenckie i opakowania, produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

kosmetyki i środki higieny osobistej

Funkcja:

mydła w płynie

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o.o.

Nr CAS:

-

Opis

ROKO HYGIENE MYDŁO KREMOWE Wanilia i Jaśmin to płynny produkt kosmetyczny,  przeznaczony do mycia rąk, ciała i włosów. Dzięki innowacyjnie opracowanej recepturze i specjalnie wyselekcjonowanym składnikom, został stworzony produkt uniwersalny o kilku możliwościach zastosowań. Swoją wysoką skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znajdują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne dodatki pielęgnujące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł.

Zawarta w mydle gliceryna gromadzi wodę i wiąże ją w naskórku, co pozytywnie i długotrwale wpływa na nawilżenie skóry. Jej działanie utrzymuje się nawet do 24 godzin po aplikacji. Dzięki temu mydło zwiększa elastyczność skóry oraz nadaje jej gładkość. Dobroczynne działanie gliceryny odczuwalne jest również przy stosowaniu do mycia włosów. Dzięki zawartości lanoliny Mydło w Płynie Wanilia i Jaśmin nie tylko łagodnie myje i pielęgnuje skórę dłoni. Wykazuje również doskonałe właściwości regenerujące, zmiękczające,  ujędrniające i wygładzające.

Mydło ROKO Wanilia i Jaśmin idealnie nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ posiada pH neutralne dla skóry. Nie tylko myje, ale również delikatnie ją pielęgnuje sprawiając, że dłonie są czyste i zadbane, a skóra zyskuje gładkość, elastyczność i zdrowy wygląd każdego dnia. Niewątpliwie ogromną zaletą produktu jest przyjemny, delikatny zapach wanilii i jaśminu, który długo utrzymuje się na skórze, zapewniając uczucie ekskluzywnej świeżości przez długi czas.

ROKO Mydło Kremowe Wanilia i Jaśmin jest przeznaczone przede wszystkim do użytku w hotelach, ośrodkach SPA, saunach, na pływalniach, w szpitalach, szkołach, urzędach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Doskonale również sprawdza się w użytkowaniu domowym.

Mydło Kremowe Wanilia i Jaśmin, podobnie jak inne pozycje z linii, to produkty bezpieczne dla ludzi i środowiska. Są one wytwarzane na nowoczesnych instalacjach produkcyjnych, posiadających certyfikat BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji wyrobów kosmetycznych zgodnie z normą ISO 22716:2007. Mydła ROKO podlegają również tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (ang. Safety Assessment of Cosmetic Product) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Zgodnie z wymaganiami UE, przed wprowadzeniem do obrotu, zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.

Produkt dostępny jest w kanistrach w kolorze mleczno-białym, lekko przezroczystym. Opakowanie jest więc przyjazne dla użytkownika, ponieważ pozwala na ocenę konsystencji i koloru zawartości. Kanistry, w których konfekcjonowane jest Mydło w płynie, są również praktyczne w transporcie – dzięki swojemu kształtowi tworzą stabilny ładunek na paletach transportowych.

Dostępne opakowania: 5kg

Dostępne warianty produktu: Mydło Kosmetyczne Konwaliowe, Mydło Kosmetyczne Różane, Mydło Kosmetyczne Zielone Jabłko, Mydło Kremowe Mleko i Miód, Mydło EKO Standard konwaliowe, Mydło w płynie o działaniu antybakteryjnym, Mydło do dozowników pianowych Kwiat Lilii.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety:

 • gęsta konsystencja i wysoka wydajność produktu,
 • wysoka jakość i jednocześnie korzystna cena,
 • zdolność do tworzenia gęstej, ekskluzywnej piany o przyjemnym, długotrwałym zapachu wanilii i jaśminu,
 • wysoka zawartość składników pielęgnujących,
 • łagodne mycie i delikatna pielęgnacja skóry dłoni, ciała i włosów,
 • działanie regenerujące, ujędrniające i wygładzające skórę,
 • nawilżenie i natłuszczenie dzięki zawartości gliceryny,
 • ochrona naturalnej bariery skóry – neutralne pH,
 • bezpieczeństwo dla użytkowników,
 • wysokie standardy produkcji (GMP, BRC),
 • testy i badania mikrobiologiczne i dermatologiczne,
 • dostępne w innych kompozycjach zapachowych,
 • posiada atest PZH.

Zastosowanie:

 • mycie i pielęgnacja dłoni, ciała i włosów,
 • możliwość codziennego stosowania przez użytkowników w warunkach domowych,
 • zastosowania profesjonalne w sektorze przemysłowym i usługowym oraz w instytucjach użyteczności publicznej (hotele, szpitale, instytucje, szkoły, baseny i wiele innych).

Nazwy alternatywne:

Pokaż alternatywne nazwy produktu
mydło kremowe, mydło waniliowe, mydło jaśminowe, mydło o zapachu wanilii, mydło o zapachu jaśminu, delikatne mydło, mydło pielęgnacyjne, mydło do ciała i włosów (Ukryj)

Tagi:

mydło mydło kosmetyczne mydło pianowe mycie rąk
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Zakupy detaliczne: Kup teraz na
Atest PZH (Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH)Dobra praktyka produkcyjnaProdukt bezpiecznyPrzebadany dermatologiczniePrzyjazny dla skóry


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .