Nazwa chemiczna:

Monoester glicerolu

Segment:

produkty specjalistyczne, dodatki specjalistyczne

Branże i aplikacje:

opakowania, przemysł spożywczy, dodatki do opakowań spożywczych, tworzywa sztuczne, dodatki do tworzyw sztucznych

Funkcja:

mold releases, oleje smarowe, środki antyelektrostatyczne

Budowa:

estry kwasów tłuszczowych

Producent:

PCC Chemax Inc.

Nr CAS:

67701-33-1

Opis

Chemstat G-118/42K to monoester glicerolu, zawierający min 52% ?- monoestru. Stosowany jest jako środek antystatyczny, środek smarny w procesach produkcyjnych tworzyw sztucznych. Związek jest rozpuszczalny w olejach roślinnych, mineralnych oraz izpropanolu w temperaturze powyżej temperatury topnienia. Nie rozpuszcza się w wodzie i glikolu propylenowym. Produkt może być przeznaczonych do niebezpośredniego kontaktu z żywnością zgodnie z definicją i limitami nałożonymi przez Agencję Żywności i Leków (Food and Drug Administration FDA) na liście 21 CFR 184.1324, 184.1505 i 174.5

Tagi:

środki antyelektrostatyczne mold release oleje dodatki do tworzyw sztucznych
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .