Nazwa chemiczna:

Etoksylowane alkohole

Segment:

surfaktanty, niejonowe

Branże i aplikacje:

przemysł metalurgiczny, czyszczenie, włókiennictwo i tekstylia

Funkcja:

emulgatory, środki czyszczące, środki zwilżające

Budowa:

alkoksylowane alkohole

Producent:

PCC Chemax Inc.

Nr CAS:

61725-89-1

Opis

Etery polioksyetlyenowe lini Chemal posiadają wyjątkowe właściwości czyszczące, zwilżające, emulgujące, solubilizujące i antypienne. Surfaktanty tej serii stosowane są jako składniki formulacji wykorzystywanych przy procesach produkcyjnych przemysły tekstylnego, czy metalurgicznego (takich jak obróbka, czyszczenie), a także w środkach dedykowanych do czyszczenia i mycia przemysłowego, detergentach, kosmetykach i produktach specjalistycznych.

Tagi:

środki czyszczące środki zwilżające emulgatory detergenty czyszczenie i mycie przemysłowe czyszczenie ciecze obróbcze do metali surfaktanty niejonowe surfaktanty
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .