Nazwa chemiczna:

Estry Fosforowe

Segment:

surfaktanty, anionowe

Branże i aplikacje:

CASE, powłoki, czyszczenie i mycie przemysłowe, detergenty, włókiennictwo i tekstylia

Funkcja:

dodatki do procesów wysokociśnieniowych, środki czyszczące, środki zwilżające

Budowa:

fosforany

Producent:

PCC Chemax Inc.

Nr CAS:

9046-01-9

Opis

Chemfac PB-139 to organiczny ester fosforowy który może być stosowany jako emulgator w produktach przeznaczonych do niebezpośredniego kontaktu z żywnością zgodnie z definicją i limitami nałożonymi przez Agencję Żywności i Leków (Food and Drug Administration FDA) na liście 21 CFR 178.3400. Produkt może być stosowany w formulacjach dla przemysłu papierniczego i uzdatniania wody.

Tagi:

środki zwilżające środki czyszczące dodatki do procesów wysokociśnieniowych kleje czyszczenie i mycie przemysłowe detergenty przemysł tekstylny i włókienniczy surfaktanty anionowe surfaktanty
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .