Nazwa chemiczna:

Glicerydy, C14-22

Segment:

produkty specjalistyczne, dodatki specjalistyczne

Branże i aplikacje:

opakowania, przemysł spożywczy, dodatki do opakowań spożywczych, tworzywa sztuczne, dodatki do tworzyw sztucznych

Funkcja:

mold releases, oleje smarowe, środki antyelektrostatyczne

Budowa:

estry kwasów tłuszczowych

Producent:

PCC Chemax Inc.

Nr CAS:

68990-53-4

Opis

Chematst G-118/9501 to destylowany monoester glicerolu (zawartość monoestru min. 96%) pochodzący z w pełni uwodornionego oleju roślinnego. Zaprojektowany jako składnik formulacji do bezpośredniego kontaktu z granulatem polimerowym w procesach polimeryzacji. Może być stosowany jako środek antystatyczny formulacji do produkcji folii PVC, poliolefin. Rekomendowany poziom użycia to 0.2-0.5%. Produkt może być przeznaczonych do niebezpośredniego kontaktu z żywnością zgodnie z definicją i limitami nałożonymi przez Agencję Żywności i Leków (Food and Drug Administration FDA) na liście 21 CFR 184.1324.

Tagi:

środki antyelektrostatyczne mold release oleje dodatki do tworzyw sztucznych
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .