Nazwa chemiczna:

Oleoamid

Segment:

produkty specjalistyczne, dodatki specjalistyczne

Branże i aplikacje:

tworzywa sztuczne, dodatki do tworzyw sztucznych

Funkcja:

oleje smarowe

Budowa:

alkanoloamidy

Producent:

PCC Chemax Inc.

Nr CAS:

301-02-0

Opis

Chemstat HTSA#18-20 jest stosowany jako środek mający na celu modyfikowanie właściwości powierzchniowoczynnych folii wytwarzanych z PE i LDPE. Aminy pierwszorzędowe o nazwie Chemstat sosowane są jako środki poślizgowe i zapobiegające przyczepności produktów polimerowych. Działają przez migrację do powierzchni polimeru gdzie zwiększają właściwości poślizgowe. Produkt może być przeznaczonych do niebezpośredniego kontaktu z żywnością zgodnie z definicją i limitami nałożonymi przez Agencję Żywności i Leków (Food and Drug Administration FDA) na liście 21 CFR 175.105 i 181.28

Tagi:

slip agents dodatki do tworzyw sztucznych
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .