Nazwa chemiczna:

Estry Fosforowe

Segment:

surfaktanty, anionowe

Branże i aplikacje:

przemysł metalurgiczny, obróbka, środki smarowe i płyny funkcyjne, ciecze obróbcze do metali

Funkcja:

dodatki do procesów wysokociśnieniowych, oleje smarowe, środki zwilżające

Budowa:

fosforany

Producent:

PCC Chemax Inc.

Nr CAS:

68607-14-7

Opis

Chemfac NB-159 jest dodatkiem zapewniającym wyjątkowe właściwości wysokociśnieniowe i smarne formulacji. Jest rekomentdowany jako składnik formulacjach dedyowanych dla przemysłu metalurgicznego takich jak płyny hydrauliczne, czy oleje do walcowania metali,a tkaże w formulacjach stosowanych przy procesach cięcia, szlifiwania, tłoczenia metali. Stobilny zrówno w formulacjach na bazie olejów naturalnych jak również olei syntetycznych i semisyntetycznych.

Tagi:

lubrykanty środki zwilżające dodatki do procesów wysokociśnieniowych ciecze obróbcze do metali obróbka metali surfaktanty anionowe surfaktanty
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .