Nazwa chemiczna:

PEG-50 hexaoleinian

Segment:

surfaktanty, niejonowe

Branże i aplikacje:

przemysł metalurgiczny, obróbka, przemysł wydobywczy, środki smarowe i płyny funkcyjne, ciecze obróbcze do metali, włókiennictwo i tekstylia, wydobycie i produkcja ropy i gazu

Funkcja:

emulgatory, oleje smarowe

Budowa:

alkoksylowane kwasy tłuszczowe

Producent:

PCC Chemax Inc.

Nr CAS:

57171-56-9

Opis

Sorbax HO-50 etoksylowane estry sorbitolu stosowane jako emlugatory i solubilizatory. Stosowane są w połączeniu z surfaktantami o niższej liczbie HLB, głównie z nieetoksylowanym estrami sorbitolu tworząc stabilne emulsje olejów petrochemicznych, roślinnych, wosków, sylikonów i innych składników nierozpuszczalnych w wodzie.

Tagi:

środki czyszczące oleje środki do czyszczenia metalali płyny obróbcze do czyszczenia metali włókiennictwo i tekstylia surfaktanty niejonowe surfaktanty
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .