Nazwa chemiczna:

Polioksyalkilenoamid kwasów tłuszczowych

Segment:

surfaktanty, niejonowe

Branże i aplikacje:

detergenty

Funkcja:

emulgatory, środki odtłuszczające, środki spieniające

Budowa:

alkoksylowane amidy

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

ROKAmid R2 to niejonowy środek powierzchniowo czynny, należący do grupy polioksyalkilenoamidów kwasów tłuszczowych. Ma postać cieczy o jasnożółtej barwie z tendencją do rozwarstwiania w czasie. Temperatura krzepnięcia produktu wynosi około 0°C. ROKAmid R2 jest dobrze rozpuszczalny w wodzie. Produkt handlowy zawiera ponad 99% substancji aktywnej. Wyrób oparty jest na odnawialnych surowcach pochodzenia roślinnego.  

ROKAmid R2 posiada bardzo dobre właściwości detergencyjne i emulgujące oraz umiarkowane właściwości pianotwórcze. Znajduje zastosowanie jako surfaktant podstawowy w ciekłych i proszkowych detergentach, płynach do mycia naczyń, domowych i technicznych środkach czystości, a także środkach do czyszczenia rąk.

ROKAmid R2 może być stosowany w mieszaninie z innymi niejonowymi środkami pomocniczymi oraz w mieszaninach z anionowymi i kationowymi środkami powierzchniowo czynnymi. W mieszaninie z alkilosiarczanami i alkiloarylosulfonianami wykazuje synergiczne działanie myjąco- czyszczące.

ROKAmid R2 jest produktem biodegradowalnym.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • bardzo dobre właściwości detergencyjne i emulgujące,
  • dobre właściwości odtłuszczające,
  • kompatybilny z niejonowymi, anionowymi i kationowymi środkami powierzchniowo czynnymi,
  • produkt biodegradowalny.

Zastosowanie:

  • detergenty do użytku domowego (ciekłe detergenty do prania, płyny do mycia naczyń,  preparaty do mycia twardych powierzchni, środki do mycia rąk)

Tagi:

emulgator środek spieniający etoksylowany amid czyszczenie i mycie przemysłowe czyszczenie detergent niejonowe surfaktanty niejon
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .