Nazwa chemiczna:

Mieszanina

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

włókiennictwo i tekstylia

Funkcja:

środki czyszczące

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

EXOdet W to skoncentrowana mieszanina niejonowych surfaktantów o właściwościach piorących i odtłuszczających. Produkt występuje w postaci klarownej cieczy o niskiej lepkości. Cechy te przekładają się na korzystny aspekt ekonomiczny poprzez obniżenie kosztów magazynowania i transportu oraz łatwość dozowania w warunkach procesowych. Produkt miesza się z wodą w każdym stosunku. Dodatkowo wykazuje niskopienność, co korzystnie wpływa na operowanie wyrobem podczas procesów pralniczych.

EXOdet W znajduje zastosowanie w przemyśle włókienniczym do wstępnych procesów obróbki wyrobów tekstylnych. Doskonale sprawdza się podczas usuwania ciężkich zabrudzeń z włókien naturalnych, np. z wełny. Ponadto EXOdet W charakteryzuje się doskonałymi właściwości zwilżającymi i odtłuszczającymi.

Odpowiednio dobrane składniki produktu są biodegradowalne i spełniają tym samym Dyrektywę nr 648/2004 dotyczącą detergentów. Ponadto wyrób jest nietoksyczny dla środowiska naturalnego i nie zawiera konserwantów, przez co spełnia restrykcyjne wymagania ekologicznych jednostek certyfikujących, takich jak EcoLabel czy Nording Swan, stawianych formulacjom detergentowym.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • korzystny aspekt ekonomiczny poprzez obniżenie kosztów magazynowania i transportu dzięki skoncentrowanej formule,
  • bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie,
  • posiada doskonałe właściwości zwilżające i silnie odtłuszczające,
  • usuwa zabrudzenia pochodzenia naturalnego z wełny podczas obróbki wstępnej,
  • środek niskopienny.

Zastosowanie:

  • włókiennictwo i tekstylia,
  • profesjonalne detergenty do prania.

Tagi:

środek czyszczący włókiennictwo
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Produkt biodegradowalny


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .