Nazwa chemiczna:

Wodna dyspersja kopolimeru akrylowo-styrenowego

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

kleje

Funkcja:

CASE, kleje

Budowa:

kopolimery

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

Rokryl KSP jest wodną dyspersją kopolimeru akrylowo-styrenowego o zawartości substancji stałej wynoszącej około 50% masowych. Produkt ma postać lepkiej cieczy o barwie od białej do kremowej.  Jego temperatura krzepnięcia wynosi około 0°C. Należy zachować szczególną ostrożność podczas przechowywania produktu, aby nie ochłodzić go poniżej temperatury krzepnięcia. Powoduje to utratę właściwości użytkowych wyrobu.

Rokryl KSP posiada bardzo dobre właściwości adhezyjne, dzięki czemu łatwo nanosi się i przylega do sklejanych powierzchni. Produkt jest stosowany głównie jako klej do papieru oraz taśm i etykiet samoprzylepnych. Może być także używany w przemyśle obuwniczym, kaletniczym oraz produkcji opakowań. Zaletą Rokrylu KSP jest także brak klasyfikacji jako produktu niebezpiecznego, przez co jest przyjazny środowisku naturalnemu.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • bardzo dobre własności adhezyjne,
  • nie jest klasyfikowany jako produkt niebezpieczny.

Zastosowanie:

  • przemysł obuwniczy,
  • przemysł kaletniczy,
  • produkcja opakowań.

Tagi:

klej papier etykiety taśmy
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .