Nazwa chemiczna:

Mieszanina oksyalkilenowanych alkoholi i glikoli z dodatkiem antypieniacza

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

garbarstwo

Funkcja:

środki czyszczące

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

Roksol A87 jest niskopiennym, niejonowym preparatem na bazie oksyalkilenowanych alkoholi oraz glikoli z dodatkiem środka antypiennego. Produkt ma postać bezbarwnej lub żółtej cieczy o charakterystycznym zapachu. Miesza się z wodą w każdym stosunku. Roksol A87 jest stosowany do rozmaczania oraz odtłuszczania skór na dowolnym etapie wyprawy.

Nadaje się do procesów kąpielowych warsztatu mokrego, garbowania i dogarbowania, na każdy etapie obróbki skór cielęcych, bydlęcych, świńskich, owczych, kozich, końskich, strusich i futerkowych. Produkt posiada doskonałe właściwości zwilżające, ułatwia oraz przyspiesza rozmaczanie skór oraz inne kąpielowe procesy wyprawcze. Roksol A87 pozwala osiągnąć niską zawartość tłuszczu (w tak zwanej fazie wet-blue) w skórach silnie zatłuszczonych, takich jak skóry świńskie, owcze i futerkowe.

Podczas procesów obróbki Roksol A87 nie wywiera większego wpływu na hydrofobizację skór. Produkt jest łatwo biodegradowalny.  

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • produkt łatwo biodegradowalny,
  • doskonałe właściwości zwilżające,
  • nie wywiera wpływu na hydrofobizację odłtuszczanych skór.

Zastosowanie:

  • rozmaczanie i odtłuszczanie skór w przemyśle garbarskim.

Tagi:

pranie czyszczenie skóry garbarstwo
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Produkt biodegradowalny


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .