Nazwa chemiczna:

Roztwór wodny związków powierzchniowo czynnych, rozpuszczalników, soli nieorganicznych i dodatków uszlachetniających

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

przemysł energetyczny, przemysł wydobywczy, wydobycie węgla

Funkcja:

środki zwilżające

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

Roksol TDNF Premium jest specjalistycznych preparatem przeznaczonym głównie do zwalczania zapylenia w podziemnych wyrobiskach górniczych. Produkt jest wodnym roztworem związków powierzchniowo czynnych oraz dodatków uszlachetniających, które w połączeniu dają efekt synergii przy zwilżaniu cząstek tworzących zapylenie. Produkt ma postać bezbarwnej lub jasnożółtej cieczy o pH zbliżonym do neutralnego, co jest istotne ze względu na wykorzystanie preparatu w miejscu pracy pracowników kopalni.

Wyrób ma formę koncentratu i bardzo dobrze rozpuszcza w wodzie. Dzięki temu można w łatwy i szybki sposób przygotować z niego roztwór roboczy o odpowiednim stężeniu, zwalczający zapylenie. Dodatek Roksolu TNDF Premium zwiększa efektywność kurtyn wodnych stosowanych w kopalniach. Wyrób po rozcieńczeniu do 0,2% wagowych efektywnie przeciwdziała zapyleniu pyłem węglowym typu 35, który jest najbardziej hydrofobowy oraz trudny w zwilżaniu ze wszystkich typów węgla. Roksol TDNF Premium może być także wykorzystany przy niwelowaniu zapylenia podczas składowania węgla oraz transporcie urobku w kopalniach odkrywkowych.  

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • efektywne usuwanie zapylenia,
  • bardzo dobre właściwości zwilżające hydrofobowe powierzchnie,
  • łatwość użycia,
  • neutralne pH,
  • skoncentrowana postać łatwa w aplikacji.

Zastosowanie:

  • przemysł wydobywczy,
  • kopalnie węgla,
  • transport.

Tagi:

pylenie pył węgiel środek Zwilżający energetyka elektrociepłownia elektrownia pył Węglowy samozapłon Węgla
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .