Nazwa chemiczna:

Mieszanina

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

agrochemikalia, środki ochrony roślin i nawozy

Funkcja:

środki zwilżające

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

EXOwet R3 to mieszanina anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych o właściwościach zwilżających do zastosowań w preparatach pestycydowych. EXOwet R3 ma postać cieczy bezbarwnej do jasnożółtej z możliwą opalizacją i osadem. Temperatura krzepnięcia tej mieszaniny wynosi ok. 0°C, co ułatwia użycie jej w preparatach agrochemicznych. Dodatkowo wyrób nie sprawia trudności podczas transportu i magazynowania. Właściwość ta pozwala w pełni wykorzystywać zdolności aplikacyjne produktu. Produkt bardzo dobrze rozpuszcza się wodzie i jest bezpieczny dla środowiska wodnego, co jest szczególnie ważne w zastosowaniach agrochemicznych.

Stosowanie EXOwetu R3 zapewnia obniżenie napięcia powierzchniowego cieczy użytkowej środka chwastobójczego, dzięki czemu obserwuje się zwiększenie skuteczności oraz przyspieszenie działania tego środka. Produkt powoduje także lepsze zwilżenie powierzchni opryskiwanych liści i ułatwienie przenikania środka do rośliny, czyli polepsza penetrację. Charakterystyczne dla produktu jest zmniejszanie zmywalności środka przez opady deszczu i silną rosę. Dodatkowo EXOwet R3 wykazuje obniżone zdolności pianotwórcze.

EXOwet R3 w postaci płynnej mieszanki, wygodnej w użyciu jest profesjonalnym preparatem poprawiającym jakość środków ochrony roślin.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • obniżanie napięcia powierzchniowego cieczy użytkowej środka ochrony roślin,
  • zwiększanie skuteczności oraz przyśpieszanie działania środków ochrony roślin,
  • lepsze zwilżanie powierzchni opryskiwanych liści, co ułatwia penetrację,
  • zmniejszanie zmywalności środków ochrony z rośliny przez opady deszczu i rosę,
  • obniżone zdolności pianotwórcze,
  • bezpieczny dla środowiska wodnego.

Zastosowanie:

  • środki ochrony roślin.

Tagi:

środek zwilżający środki ochrony roślin
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
ADR


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .