Nazwa chemiczna:

Mieszanina środków powierzchniowo czynnych

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

przemysł budowlany, wiercenie i tunelowanie, surowce i półprodukty chemiczne

Funkcja:

surowce i półprodukty chemiczne, środki spieniające

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

Roksapian N2 jest specjalnie skomponowaną mieszaniną związków powierzchniowo czynnych, stanowiącą surowiec do wytwarzania świec spieniających wody złożowe. Produkt ma postać twardego wosku barwy od kremowej do beżowej. Temperatura krystalizacji wyrobu mieści się w zakresie 46–50⁰C, co sprawia, że w łatwy sposób może być formowany do postaci świec.

Roksapian N2 charakteryzuje się bardzo wysoką temperaturą zapłonu (powyżej 200⁰C), dzięki czemu może być stosowany w bezpieczny sposób w podziemnych wyrobiskach górniczych. Właściwie dobrane składniki preparatu zapewniają efektywne i sukcesywne uwalnianie substancji czynnych ze świecy. Gwarantuje to bardzo dobre właściwości generowania piany w warunkach pracy z wodami złożowymi w niższych temperaturach.

Produkt bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie w wyższej temperaturze, natomiast w niższych temperaturach jego rozpuszczalność jest słabsza. Roksapian N2 jest wersją Roksapianu N o częściowo zmniejszonych własnościach pianotwórczych dla użytkowników końcowych wymagających słabszego stopnia spienienia.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • bezpieczne stosowanie w wyrobiskach górniczych,
  • bardzo dobre właściwości pianotwórcze,
  • kompatybilność z wodami złożowymi,
  • bardzo dobra rozpuszczalność w gorącej wodzie.

Zastosowanie:

  • przemysł wydobywczy – świece do spieniania wód złożowych.

Tagi:

świece Pieniące surowiec wiercenie środek Spieniający woda złożowa
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Produkt biodegradowalny


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .