Nazwa chemiczna:

Mieszanina związków powierzchniowo czynnych z dodatkiem antypieniacza

Segment:

produkty specjalistyczne, formulacje chemiczne

Branże i aplikacje:

garbarstwo, włókiennictwo i tekstylia

Funkcja:

środki czyszczące, środki piorące

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

Roksol PSP jest mieszaniną środków powierzchniowo czynnych z dodatkiem antypieniacza. Produkt ma postać jednorodnej cieczy w kolorze żółtym z możliwością wystąpienia opalizacji i zmętnienia. Produkt posiada lekko alkaliczny odczyn, tj. pH 1% roztworu wodnego mieści się w zakresie 8,0–10,0.

Ze względu na znakomite właściwości detergencyjne produkt wykorzystywany jest do prania w przemyśle włókienniczym. Roksol PSP znajduje zastosowanie zarówno w procesach prania wstępnego, jak i w dalszych etapach obróbki włókien. Dzięki swoim bardzo dobrym właściwościom odtłuszczającym Roksol PSP szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku zabrudzeń olejowych. Proces prania wspomagają również właściwości emulgujące i detergencyjne wyrobu.

Ponadto produkt ten jest również wykorzystywany jako dyspergator i środek zwilżający w procesie barwienia. Dodatkową zaletą Roksolu PSP są jego właściwości niskopienne.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • doskonały detergent, środek zwilżający, emulgator i odtłuszczacz,
  • właściwości niskopienne,
  • odporność na niekorzystne czynniki chemiczne i fizyczne.

Zastosowanie:

  • włókiennictwo (pranie wstępne, procesy obróbki, barwienie tkanin),
  • garbarstwo.

Tagi:

pranie włókiennictwo
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Produkt biodegradowalny


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .