Nazwa chemiczna:

Mieszanina

Segment:

produkty specjalistyczne

Branże i aplikacje:

czyszczenie i mycie przemysłowe, przemysł metalurgiczny, czyszczenie

Funkcja:

środki czyszczące

Budowa:

mieszaniny

Producent:

PCC Exol SA

Nr CAS:

-

Opis

EXOclean AL to skoncentrowana, silnie alkaliczna mieszanina czyszcząca, przeznaczona do profesjonalnego użytku. Ten specjalistyczny koncentrat czyszczący o pH powyżej 13 ma postać klarownej, niskolepkiej cieczy. Ponadto prezentuje bardzo dobrą rozpuszczalność w wodzie i niską temperaturę krzepnięcia na poziomie poniżej -20°C. Cechy te ułatwiają transport i magazynowanie oraz operowanie produktem w warunkach procesowych.

EXOclean AL jest środkiem o bardzo dużej skuteczności w rozpuszczaniu i usuwaniu opornych zabrudzeń z powierzchni stali kwasoodpornych, a także glazurowanych, szklanych i betonowych podłoży. Produkt jest przeznaczony do mycia trudnych zabrudzeń tłuszczowych, np. olejów, smarów lub sadzy. Kompozycja ta pozwala na zastosowanie jej jako środka czyszczącego do wewnętrznego mycia cystern, rurociągów, zbiorników, kontenerów oraz innych pojemników.

Produkt należy stosować w formie koncentratu lub w rozcieńczeniu od 1:5 do 1:3 w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Po rozcieńczeniu produkt może być aplikowany w różny sposób, np. natryskowo, zachowując odpowiednie środki ostrożności.

Produkt dobrze współdziała z środkami odpieniającymi np. EXOantifoam S100. Wygenerowana w trakcie mycia piana może być zgaszona za pomocą roztworu tego środka.

Czytaj więcej
Zwiń

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

  • skoncentrowana mieszanina o bardzo wysokim pH, niskiej temperaturze krzepnięcia i bardzo dobrej rozpuszczalności w wodzie,
  • wysoka skuteczność rozpuszczania i usuwania trudnych zabrudzeń tłuszczowych,
  • przeznaczony do powierzchni ze stali kwasoodpornej, a także glazurowanych, szklanych i betonowych podłoży,
  • wygodne magazynowanie, transport i procesowanie.

Zastosowanie:

  • specjalistyczne środki do mycia wewnętrznego cystern, rurociągów, zbiorników, kontenerów oraz innych pojemników lub powierzchni.

Tagi:

czyszczenie
Zapytaj o ofertę dla siebie:
Zapytaj o ofertę dla siebie: Pokaż e-mail
Pokaż numer tel.
Nowość


* Pola wymagane
Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na Twój adres e-mail.


Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .