Baza wiedzy

Chloroalkalia, surowce i półprodukty

Chloroalkalia, surowce i półprodukty chemiczne, ze względu na swoje właściwości znajdują zastosowanie praktycznie w każdej branży przemysłowej. Rozwiązania stosowane w przemyśle  wymagają dziś najnowocześniejszych, niezawodnych i najbardziej zaawansowanych technologii, oraz wysokiej jakości surowców chemicznych stosowanych zarówno jako składniki półproduktów i wyrobów gotowych, jak i reagenty w wielu procesach wytwórczych.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii
Więcej >>

Poliuretany

Poliuretany stanowią nieodłączną część współczesnego życia. Stanowią jedną z najbardziej uniwersalnych, nowoczesnych i bezpiecznych grup w obrębie tworzyw sztucznych. Poliuretany to  nieograniczony wachlarz zastosowań. Służą zarówno do wytwarzania dóbr konsumpcyjnych jak i przemysłowych.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii
Więcej >>

Produkty specjalistyczne

Specjalistyczne produkty chemiczne, to cały wachlarz substancji i formulacji chemicznych do różnorodnych zastosowań przemysłowych. Są one wykorzystywane zarówno jako komponenty do produkcji półwyrobów i produktów gotowych, jak i reagenty w wielu procesach technologicznych i wytwórczych.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii
Więcej >>

Surfaktanty – związki powierzchniowo czynne

Dynamiczny rozwój branży surfaktantów jest możliwy dzięki ukierunkowaniu producentów na projektowanie i rozwój innowacyjnych produktów wykorzystywanych zarówno w produkcji dóbr konsumpcyjnych jak i w samych procesach technologicznych. Grupa PCC jako organizacja zorientowana na  innowacje, rozwija swoją ofertę o nowoczesne surfaktanty i formulacje chemiczne znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii
Więcej >>
0 Schowek
ENV: prod